pojistovny.jpg, 40kB

 

Přístrojové vybavení našich ordinacíPanoramatický retngen NewTom GO 2D

 

NewTom GO 2D je vybavený celým řetězcem nejnovějších technologií, které umožňují snadnou a rychlou obsluhu a pořizování prediktabilně kvalitních snímků. Přístroj na rozdíl od jiných přístrojů na trhu zcela sám zvolí vhodné expoziční parametry, které zajistí nejvyšší radiační bezpečnost a výslednou kvalitu snímků. Multifokální snímky jsou ihned po nasnímání k dispozici na monitoru počítače. NewTom GO nabízí nejkratší expoziční časy OPG vyšetření (pouze 6,6 s) a minimalizovanou expoziční dávku. V kombinaci s technologií SafeBeam, MultiPAN a autoadaptivními snímky se jedná o nejpokročilejší zařízení na trhu.

 

 

Intraorální retgen Gendex a senzor GXS 700 pro digitální snímkování

 

Jedinečné ohnisko modelu Expert DC pouze 0,4 mm dovoluje zřetelně ostřejší snímky než u ostatních intraorálních rentgenových systémů. Nejmodernější technologie dodává konstantní výsledky při krátkých dobách expozice s maximálním rozlišením obrazu a minimálním zkreslením. Rentgenové snímky jsou tak podrobnější a umožňují přesnější diagnózy.

Systém GXS 700 je vybaven nejpokročilejší technologií snímačů a přináší digitální snímky v reálném čase s mimořádnou ostrostí obrazu a zobrazením detailů.

 

     

 

Endomotor VDW. Gold Reciproc

 

Endomotor s integrovaným apexlokátorem umožňuje tradiční rotační preparaci kořenového kanálku jako i inovativní reciproční preparaci za stálého přesného měření délky zubního kanálku. Tento systém zajišťuje vysoce kvalitní opracování zubních kanálků, včetně zakřivených a hůře prostupných.

 

Lupové brýle Zeiss EyeMag Smart

Tyto vysoce kvalitní lupové brýle od špičkového výrobce v oboru optiky firmy Zeiss poskytují lékaři potřebné zvětšení všech detailů, protože "vidět" je základem úspěšného ošetření, a to především při ošetřování kořenových kanálků.

 

 

ACTEON AIR-N-GO easy

 

Špičkový pískovací přístroj na odstranění pigmentových skvrn po kávě, kouření apod. Přístroj je vhodný na supragingivální i subgingivální ošetření.

Odstraňovač zubního kamene EMS No Pain

 

Nejnovější technologie Piezon No Pain umožňuje efektivnější a zároveň šetrnější ošetření při odstraňování zubního kamene.

 

Vysokofrekvenční kauter Bonart ART-E1

 

Používání přístroje pro koagulaci a řezání tkání omezuje pooperační bolesti, otoky a infekci. Vysokofrekvenční kauter nachází uplatnění při odstranění hyperplastické gingivy, zpřístupnění subgingiválního kazu nebo při hemokoagulaci.

 

Ordinační hodiny 

  • Pondělí:  8 - 16
  • Úterý:      8 - 16
  • Středa:    8 - 16
  • Čtvrtek:   8 - 16
  • Pátek:      8 - 13

Kontaktní informace

Adresa ordinace:

Poliklinika Františka Křížka 22, Praha 7

vchod z ulice Milady Horákové

(vedle BENU lékárny)

2. patro

Telefon:  777 233 189

                770 686 222 - dr. Dagan - noví pacienti

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napište nám

Vaše jméno(*)
Zadejte Vaše jméno.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva
Invalid Input

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
špatně opsaný text